31194
۲۹/۰۳/۹۶
۲۳:۰۷

یادداشت/رضا رحمان زاده:

با تفسیر به رای از تاریخ اسلام بمنظور حفظ قدرت ظاهری برای انقلاب هزینه ایجاد نکنیم

بکوشیم کلام خود را در جهت تقویت انقلاب اسلامی خرج کنیم. چرا که بازی کردن با الفاظ و تفسیر به رای از تاریخ اسلام بمنظور حفظ قدرت ظاهری برای مدت کوتاه مبحثی است که هزینه آن را مردم باید پرداخت کنند .

به گزارش روشن خبر، رضا رحمان زاده، فعال فرهنگی در یادداشتی با عنوان «با تفسیر به رای از تاریخ اسلام بمنظور حفظ قدرت ظاهری برای انقلاب هزینه ایجاد نکنیم» نوشت:

پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و سخنان  مقام معظم رهبری در تقویت حکومت اسلامی و نشان دادن مردم سالاری دینی و تاثیر حضور مردم به حکام جهانی و عدم دلبستگی به قدرت های بیگانه برخی متاسفانه سعی دارند، همچنان در فضای انتخاباتی صحبت هایی کنند که به مذاق دشمنان خوش تر آید تا دوستان.

وقتی که آقای رئیس جمهور از نگاه خود به تاریخ اسلام، مقبولیت ولایت امیرالمومنین(ع) را رای مردم می داند، حداقل فقط به این نکته در تاریخ اسلام هم توجه داشته باشد که حتی ائمه (ع) وقتی از داشتن یار حتی به اندازه انگشتان دست نا امید شدند؛ بمنظور حفظ اصل اسلام تسلیم رای مردم نگشتند.

آیا بانوی مکرم اسلام حضرت زهرا (س) برای گرفتن حق ولی خود هیچ اقدامی نکرد. آیا نخوانده اید که درب خانه تک تک انصار را برای دریافت حق و جایگاه ولایت  زدند و سخنان پیامبر را به آنها یادآوری می کردند.

همان طور که بنیانگذار انقلاب اسلامی که مردم دوره خود را برتر از دوره پیامبر خاتم دانست، امروز مقام معظم رهبری نیز تنها نیست و یاران او حاضرند  جان خود را تقدیم نمایند که گزندی به عبای او نرسد.

بکوشیم کلام خود را  در جهت تقویت انقلاب اسلامی خرج کنیم. چرا که بازی کردن با الفاظ و تفسیر به رای از تاریخ اسلام  بمنظور حفظ قدرت ظاهری برای مدت کوتاه مبحثی است که هزینه آن را مردم باید پرداخت کنند .

لطفا برای انقلاب اسلامی هزینه ایجاد نکنیم.

  1. عباس
    |
    ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۸

    سلام کجای دیدگاه آقای روحانی با مبانی اسلام نمیخوره؟ نظر امام که در صحیفه نور هم آمده و مقام معظم رهبری در خطبه مورخه ۲۲ خرداد۱۳۶۶ و نظر قبلی آقای مکارم در اوایل هم همین دیدگاه روحانی است خدای نکرده کینه ها باعث نشود دیدگاههای درست زیر سؤال برود

    پاسخ

ارسال نظر