32087
۲۴/۰۴/۹۶
۲۲:۲۱

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستارا مطرح کرد؛

پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا در ۲۶ رشته مقطع کارشناسی ارشد

رئیس دانشگاه آزاد آستارا با بیان این که همه رشته محل های کارشناسی ارشد این دانشگاه تمامی استانداردهای لازم را دارند، اظهار داشت: به داوطلبین این مقطع اطمینان می دهیم که با فراغ بال و آرامش خاطر نسبت به انتخاب رشته در این واحد دانشگاهی اقدام نمایند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا، خانم دکتر آزاد خلیلی موسوی، در گفتگو با روشن خبر با اشاره به حذف کد رشته های دانشگاه آزاد اسلامی از سوی وزارت علوم بیان کرد: تمامی کد رشته های این دانشگاه به طور قانونی تصویب شده و دانشگاه آزاد نیز بر طبق قانون عمل خواهد کرد.

 

دکتر آزاد خلیلی موسوی با بیان اینکه امروز دانشگاه آزاد اسلامی بیش از ۴۰ درصد بار آموزش عالی کشور را به دوش می کشد، گفت: اساتید و دانشجویان این دانشگاه همواره در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی برای کشور افتخار آفرین بوده اند.

 

وی  با بیان این که همه رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا تمامی استانداردهای لازم را دارند، اظهار داشت: به داوطلبین این مقطع اطمینان می دهیم که با فراغ بال و آرامش خاطر نسبت به انتخاب رشته در این واحد دانشگاهی اقدام نمایند.

 

دکتر آزاد خلیلی موسوی خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا با داشتن بیش از صد عضو هیات علمی در رشته های مختلف و همچنین داشتن پرسنل مجرب، زیرساخت های آزمایشگاهی، فضای آموزشی مناسب و استاندارهای لازم یکی از مراکز آموزش عالی تاثیر گذار در استان گیلان و منطقه می باشد.

 

وی با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا امسال در ۲۶ رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش خواهد کرد، افزود: داوطلبان تا ۲۷ تیر فرصت دارند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته مورد نظر خود اقدام نمایند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا در پایان از مدیریت قاطع و دلسوزانه ی رئیس هیات موسس و هیات امناء دانشگاه آزاد جناب آقای دکتر ولایتی در حمایت از تک تک واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تشکر کرده و اظهاری امیدواری کردند که دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت جدید بتواند بیش از گذشته در راه اعتلای علمی و فرهنگی ایران اسلامی قدم بردارد.

آخرین وضعیت رشته های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستارا عبارتند از:

رشته های زبان و ادبیات فارسی -علوم دامی )مدیریت دامپروری) -جغرافیا و برنامه ریزی شهری – مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی ( حفاظت و اصلاح چوب) – جغرافیا و برنامه ریزی روستایی – مهندسی صنایع چوب و فرآورده های سلولزی( صنایع سلولزی) -་ جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری – حسابداری – ژئومورفولوژی (برنامه ریزی محیطی) – فلسفه و حکمت- زبانهای باستانی ایران – مدیریت آموزشی – مدیریت بازرگانی – (بازرگانی بین المللی)- مدیریت کسب و کار ( بازاریابی) -مدیریت بازرگانی ( تجارت الکترونیکی) – مدیریت کسب و کار ( رفتار سازمانی و منابع انسانی) – مدیریت دولتی ( بودجه و مالیه عمومی) – مدیریت دولتی( توسعه منابع انسانی )- مدیریت دولتی ( طراحی سازمانهای دولتی) – بیوتکنولوژی کشاورزی – ژنتیک و به نژادی گیاهی -مهندسی زراعت – علوم دامی ( اصلاح نژاد دام) – علوم دامی ( پرورش زنبور عسل)- علوم دامی (تغذیه دام) – علوم دامی ( تغذیه طیور)

 

ارسال نظر