33960
۱۸/۰۶/۹۶
۱۷:۰۱

عضو هیئت‌علمی دانشگاه گیلان:

حقوق بشر استکبار جهانی حامی محیط‌ زیست و حیوانات است اما توجهی به کشتار مسلمانان ندارد

عضو هیئت‌علمی دانشگاه گیلان گفت: حقوق بشر استکبار جهانی خود را حامی محیط‌زیست و حیوانات می‌داند اما هیچ توجهی نسبت به کشتار مسلمانان در سراسر جهان ندارد و خم به ابرو نمی‌آورند.

به گزارش روشن خبر، محمد دوستار بابیان اینکه استکبار جهانی با شیوع ظلم در جهان اسلام هراسی را در جهان اشاعه می‌دهد، اظهار کرد: مسلمان هراسی به شکل خاص و شیعه هراسی به‌صورت خاص در دستور کار استکبار جهانی قرار دارد و این هدف از پیدایش انقلاب اسلامی وجود داشته است.

وی بابیان اینکه استکبار جهانی در تلاش است تا تصویری خشن از اسلام به جهانیان نمایان کند، افزود: اقداماتی که در حال وقوع در خاورمیانه است ایجاد شکل‌گیری گروه‌های تکفیری به نام اسلام و ترویج خشن از اسلام در راستای سیاست‌های استکبار جهانی است.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه گیلان با اشاره به تلاش استکبار جهانی برای جنگ‌افروزی داخلی و درگیری داخلی نامیدن آن‌ها گفت: متأسفانه حقوق بشر تعریف‌شده از سوی استکبار جهانی تنها برای کشته شدن چند عدد ماهی در گوشه‌ای از اقیانوس، حشره‌ای در گوشه‌ای از جنگل و یا کشته شدن چند سگ در خیابان معطوف است.

دوستان با تأکید بر اینکه سازمان‌های نظارتی نظیر سازمان ملل و شورای امنیت تشکیلاتی تشریفاتی هستند و توجهی به وجود ظلم در جهان ندارند، گفت: حقوق بشر استکبار جهانی خود را حامی محیط‌زیست و حیوانات می‌داند اما هیچ توجهی نسبت به کشتار مسلمانان در سراسر جهان ندارد و خم به ابرو نمی‌آورند.

رئیس اسبق دانشگاه پیام نور گیلان با اذعان به اینکه سیاست‌های استکباری در طول تاریخ وجود داشته و برای مقابله با آن نیازمند اتحاد در بین مسلمانان است، گفت: همدلی بین مسلمانان و همراهی که توسط مراجع عظام در جمهوری اسلامی ایران فراهم‌شده امیدواریم مردم ایران هم پا با مسلمانان جهان دست ظالمان را در رساندن ظلم به مستضعفان کوتاه کنند.

منبع: فارس

ارسال نظر