35092
۲۲/۰۷/۹۶
۱۳:۱۴

با سرگرم شدن پشتِ جبهه ، آرایشِ نفوذ دشمن دقیق تر شده است

امروز باید بر اساسِ ایده «آتش به اختیار»، هر کجا که نمی‌توان از عهده ایفای نقش‌های قانونی علیه برنامه های دشمن بیرونی و داخلی خود برآییم، به «صحنه» بیاییم و «تصمیم‌گیری» و «اقدام» کنیم.

به گزارش روشن خبر، امروز، مسألۀ حقیقی این است که به جای «پاسخ‌گوییِ واقع‌بینانه و صادقانه به اشکالات» و «شرمساری به دلیلِ فرصت‌ های از دست رفته » و  به جای «اصلاح و اقدام و عمل برای جبران و بازسازی»، طلبکارانه بر نیروهای فکری و فرهنگیِ  رسمی و غیررسمی که انقلابی متعسر ازآرمان انقلاب هستند، می‌تازند و آنها را متهم به «تندروی» و «افراطی‌گری» می‌کنند!

 

باید به صراحت گفت جای متهم و شاکی در جامعه در بسیاری از موارد عوض شده است؛ و از سوی دیگر، به زاویه وانزوا  کشاندنِ نیروهای انقلابی  در دستور کار دشمن بیرونی و جریان نفوذ داخلی است، تا آنها نتوانند قدمی پیش گذارده و کارِ خود را که انقلابی گری  و حفظ آرمان ها و گسترش نظام مردم سالاری دینی است ادامه دهند!

 

امروزبا غوغاسالاری به احتمالِ خودسری و قانون‌شکنیِ نیروهای انقلابی، آنها را به حاشیه می رانند تا دیده نشوند. می خواهند  نیروهای انقلابی را در «موضعِ دفاعی» در مقابله با هر چیزی قرار دهند تا افراطی ونا کارآمد جلوه داده شوند!

 

امروز می خواهند  ذهنِ ما را منحرف کرده و «حاشیه» را بر «متن»، غالب گردانند.

امروز باید بر اساسِ ایده «آتش به اختیار»، هر کجا که  نمی‌توان از عهده ایفای نقش‌های قانونی علیه برنامه های دشمن  بیرونی و داخلی  خود برآییم، به «صحنه» بیاییم و «تصمیم‌گیری» و «اقدام» کنیم.

 زمانه، زمانه «بازی با دشمن» است، اما «رقبای سیاست زده » می‌کوشند تا انقلابیون را از «بازی» منصرف سازند و گرفتارِ «مجادله‌های بی‌حاصل» و «کشمکشِ دفاعی» کنند!   مراقب باشیم!

 

دغدغه امروز ما، فقط پخش شدنِ فلان آواز از صداوسیما نیست؛ بلکه در مقابلِ ما، نظامِ سلطه با همه توان ایستاده و رجزخوانی می‌کند وبا قصدِ نفوذ و استحاله خود ، در بخش هایی از جامعه ما  بوسیله ایادی داخلی از جنس ما نفوذ خود راعملیاتی کرده است! نیروهای انقلابی باید با بصیرت آرمانی ، زیرکی به خرج داده و به جای سرگرم شدن به پشتِ جبهه، آرایشِ دشمن  داخلی وخارجی را در روبرو بنگرند و «به اختیارِ خویش»، آتش بر سرِ او بریزند؛( پدافند جنگ نرم).

آتش به اختیار مفاهیم بلند و ابعاد ی دارد که برای شناخت آن باید با استراتژی های برگرفته از قرآن، آخادیث وروایات و جریان های تاریخی اسلام  حرکت کرد و راه ومسیر طولانی آنرا با سعه صدر نسل اندر نسل برای پرپایی حکومت اسلامی مستمر همچنان استوار وثابت قدم ایستاد و نلرزید ونلغزید.

فرهاد پردخته

ارسال نظر