36287
۲۱/۰۸/۹۶
۱۲:۳۸

هوشمندسازی بیش از۷ هزار کلاس در گیلان

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش گیلان گفت: هوشمندسازی مدارس در گیلان از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۷ هزار و ۵۹۷ کلاس درس زیر پوشش این طرح قرارگرفته است.

به گزارش روشن خبر، محمد امجدی با اشاره به هوشمندسازی مدارس در استان، اظهار کرد: از ابتدای برنامه هوشمند سازی مدارس تاکنون ۷ هزار و ۵۹۷ کلاس درس با کمک های خیران، اعتبارات آموزش و پرورش، کمک های مردمی و نوسازی مدارس در استان گیلان هوشمند شده است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان افزود: تجهیزاتی مانند دیتا پروژکتور، لپ تاب و پرده نمایش در اختیار مدارس مناطق مختلف آموزش و پرورش استان قرار گرفته است.

وی گفت: به منظور جمع آوری آمار، تعیین رتبه هوشمندسازی مدارس و برنامه ریزی جهت توسعه هوشمندی مدارس سامانه مدیریت مدارس هوشمند به آدرس : isms.giledu.ir راه اندازی شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گیلان تصریح کرد: هوشمندسازی مدارس در گیلان از سال ۹۰ آغاز شده و تاکنون ۲ هزار و ۵۰۵ مدرسه با حداقل یک کلاس، شامل ۷ هزار و ۵۹۷ کلاس درس زیر پوشش این طرح قرارگرفته است که ۶۰ درصد مدارس استان را شامل می شود.

منبع: ایسنا

ارسال نظر